Для людей
з вадами зору

    Новини    2 Серпня 2016, 14:54
Версiя для друку


1 серпня 2016 року відбулося перше установче засідання оновленого складу Наглядової ради ПАТ “Укрзалізниця”

2 Серпня 2016, 14:54

Вчора, 1 серпня 2016 року, відбулося перше установче засідання оновленого складу Наглядової ради ПАТ “Укрзалізниця”, до складу якого увійшли представники профільних міністерств. Так, Міністерство інфраструктури представлено Першим заступником Міністра Євгеном Кравцовим,  а також заступниками Міністра Надією Казначєєвою та Дмитром Роменським. Від Фонду Держмайна України був присутній Голова Фонду Ігор Білоус,  від Міністерства економічного розвитку - Д’яченко Олена, яка відповідає за реформу держпідприємств. Також на засіданні був присутній голова правління ПАТ “Укрзалізниця” Войцех Балчун.

Під час засідання було обрано голову наглядової ради, ним став Перший заступник Міністра інфраструктури України Євген Кравцов.  В ході засідання було розглянуто широке коло питань роботи Укрзалізниці та визначені пріоритетні завдання: розробити та надати план дій по виконанню реформ на найближчий рік, визначити відповідальність кожного з членів правління та розробити відповідні КРІ, розробити оновлену організаційну структуру підприємства та спільно з міжнародними організаціями завершити процесс корпоратизації ПАТ «Укрзалізниця».

Голова наглядової ради Є.Кравцов наголосив: «Ми декларували та йдемо шляхом встановлення максимально прозорого та відкритого контролю над управлінням ПАТ “Укрзалізниця” для успішного завершення реформ, що вже були розпочаті попередньою командою. На сьогоднішній день робота вже розпочата і створено положення про Наглядову раду».

Ігор Білоус наголосив: «Я дуже задоволений першим установчим засіданням, ми зібрали хорошу та конструктивну команду, яка орієнтована перш за все на результат та тверезо оцінює ситуацію в компанії. Перед Войцехом Балчуном стоїть багато завдань, але разом ми плануємо все зробити чітко та згідно плану, щоб досягти максимального успіху».

Євген Кравцов також відзначив, що найближчим часом має бути представлена нова структура з чітким розподілом по вертикалям. «Попереду створення комітетів та ревізійної комісії, але це вже перший крок», - додав він.ВСІ Новини