Для людей
з порушенням зору

    Новини    4 Серпня 2016, 13:00
Версiя для друку


На реконструкцію дніпровських шлюзів виділять 105 млн. гривень, - Володимир Омелян

4 Серпня 2016, 13:00

Міністерством інфраструктури України заплановано фінансування реконструкції дніпровських шлюзів з фонду бюджетної підтримки від ЄС у розмірі 105 млн. гривень. Таке рішення було прийнято після оприлюднення звіту американських інженерів, які завершили технічне обстеження 5 шлюзів на Дніпрі і констатували незадовільний стан об’єктів та необхідність термінової реконструкції.

«Американські інженери завершили технічне обстеження 5 шлюзів на Дніпрі, висновки звіту - це незадовільний стан об’єктів та необхідність термінової реконструкції. Для вирішення цього питання Міністерством заплановано фінансування з фонду бюджетної підтримки від ЄС у розмірі 105 млн. гривень, щоб уникнути екологічної небезпеки. Наразі Міністерство інфраструктури спільно з Міжнародними фінансовими організаціями та партнерами розробляє план дій щодо довгострокової програми реконструкції шлюзів на Дніпрі», - повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Також міністр підкреслив, що допомога міжнародних партнерів є вкрай важливою для України: «Ми вдячні як за допомогу з фаховою оцінкою стану шлюзів на Дніпрі, яка відбулась за участі американських інженерів та українських спеціалістів, так і за фінансову підтримку, за допмогою якої ми можемо реалізувати важливі для галузі та суспільства проекти».

З висновками звіту можна ознайомитись за посиланням.ВСІ Новини