Для людей
з вадами зору

    Новини    18 Листопада 2016, 12:15
Версiя для друку


Аеропорт Ужгороду має непогані шанси запрацювати вже весною, - Володимир Омелян.

18 Листопада 2016, 12:15

Аеропорт Ужгороду має непогані шанси запрацювати вже весною. Наразі вирішується питання щодо обслуговування польотів, і є непогані шанси, щоб весною він вже міг запрацювати. Про це 18 листопада 2016 року, відвідуючи Міжнародний аеропорт Ужгород в рамках візиту до Закарпатської області, повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.


«Безумовно, аеропорт треба запускати. Ми готові якнайшвидше надати необхідну сертифікацію для цього аеропорту. Зараз вирішуємо питання з Аерорухом щодо обслуговування польотів і, думаю, є непогані шанси, щоб весною він вже міг запрацювати. Щонайменше, з боку міністерства буде повна підтримка", - заявив Володимир Омелян.


Крім того, за словами Міністра, наразі йде розробка проекту зі з’єднання Закарпаття з Угорщиною залізничною колією європейського стандарту: «Паралельно з цим ми розробляємо нове залізничне сполучення з Угорщини до Мукачева. Це має бути вузька колія європейського стандарту. Сподіваюся, це буде зручно для мешканців регіону і ми матимемо добрий результат в плані залізничного та авіаційного сполучення».


«Мені дуже приємно, що є активна позиція очільника області Генадія Москаля, який дійсно живе проблемами регіону, так само, як і народні депутати, які представляють Закарпаття», - відзначив Володимир Омелян.ВСІ Новини