Для людей
з вадами зору

    Новини    18 Квітня 2017, 17:15
Версiя для друку


DP World має зайти в порт "Южний" вже до кінця цього року, - Володимир Омелян

18 Квітня 2017, 17:15

Один із найбільших світових портових операторів DP World має зайти в порт "Южний" вже до кінця цього року. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі із представниками P&O Maritime FZE, дочірнього підприємства DP World, яка відбулась 18 квітня 2017 року в Міністерстві інфраструктури. У заході взяли участь Заступник Міністра інфраструктури Надія Казначеєва, Голова Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України Юлія Ковалів, Директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій Даніель Білак, Керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс, в.о. директора ДП "Морський торговельний порт "Южний" Віталій Жуковський.

Під час зустрічі Володимир Омелян наголосив, що залучення стратегічного інвестора, такого як DP World, - можливість для України стати частиною світової портової індустрії та отримати мільярдні інвестиції в морську галузь: "Безперечно, це шанс для України. І тут ми маємо продемонструвати єдину політичну волю і зробити все для того, щоб стратегічний інвестор зайшов в Україну. Ми маємо відійти від планування діяльності галузей на рік чи два. Для прогнозованого та успішного розвитку необхідно мислити стратегічно. І саме світовий інвестор, який працюватиме в Україні, може дати державі перспективу в морських вантажних перевезеннях, залучить вантаж до України, створить додану вартість державним підприємствам морської галузі".

"Я радію, що діалог триває, зацікавленість є з обох сторін. Але щасливим я буду тоді, коли такі компанії, як Ryanair, DP World, Hutchison Ports, General Electric, можливо, Tesla, будуть в Україні. Це і є інтеграція України в світову спільноту економічно та технічно розвинених країн", - додав Міністр інфраструктури України.

На зустрічі було вирішено створити робочу групу за участю представників Міністерства інфраструктури, Адміністрації Морських Портів, ДП"МТП"Южний", Офісу із залученням та підтримки інвестицій при КМУ, офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України та розробити дорожню карту щодо можливих шляхів інвестування в портову інфраструктуру України з чітким визначенням термінів та інструментарію.ВСІ Новини