Для людей
з вадами зору

    Новини    12 Травня 2017, 10:16
Версiя для друку


Електронний квиток - можливість для міст оновити пасажирський транспорт, - Володимир Омелян

12 Травня 2017, 10:16

Запровадження електронного квитка дасть можливість містам оновити міський пасажирський транспорт. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час участі у нараді щодо запровадження електронного квитка, яка відбулась 12 травня 2017 року в Одеській міській раді.

За словами очільника міністерства, надходження до місцевих бюджетів від транспортної сфери після запровадження електронного квитка може зрости до 20% - 40%. Ці кошти можуть бути спрямовані на оновлення пасажирського транспорту, створення більш комфортних та безпечних умов для пасажирів. "Ключове в цьому - оновлення пасажирського транспорту має відбуватись за рахунок відновлення промислового виробництва в Україні", - наголосив Володимир Омелян, - "Базова ідея, яку ми узгодили з ЄІБ і ЄБРР, - це відновлення виробництва в Україні. Базово це, безумовно, "Електрон", "Татра-Юг" та інші підприємства. Плюс інфраструктура. Оновлення міського транспорту має йти паралельно з розвитком інфраструктури".

"Електронний квиток - європейська норма, яку ми запроваджуємо в Україні. Крім того, що теж важливо, це є продовженням процесу децентралізації в Україні, оскільки кожне місто може самостійно визначати систему та принципи запровадження електронного квитка. Найбільше наблизилися до введення електронної системи Київ, Дніпро, Львів та Одеса, яка вже тестує електронний квиток на окремих видах міського транспорту", - наголосив Володимир Омелян. Також Міністр інфраструктури заявив, що зменшення обігу готівки в громадському транспорті сприятиме зменшенню зловживань та корупції.ВСІ Новини