Для людей
з вадами зору

    Новини    5 Липня 2017, 16:21
Версiя для друку


Володимир Омелян та Ігор Смілянський підписали акт передавання майна до статутного капіталу ПАТ "Укрпошта"

5 Липня 2017, 16:21

5 липня Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський підписали акт передавання майна до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Укрпошта», що є правонаступником Українського державного підприємство поштового зв’язку «Укрпошта».

Процес корпоратизації Укрпошти розпочався у листопаді 2015 року та включав у себе декілька етапів, одним з яких, поряд з інвентаризацією, є етап оцінки та передавання майна. Підписання акту передавання є фактично останньою формальністю та завершенням процесу перетворення Укрпошти на акціонерне товариство.

"Фактично, сьогодні ми завершили корпоратизацію. Це означає, що ми запроваджуємо сучасні бізнес-моделі для управління державною компанією. Укрпошта спільно з Міністерством проробила велику роботу, але ще більше - попереду. Укрпошта має стати лідером ринку поштових послуг", - наголосив Володимир Омелян.

«Укрпошта має статутний фонд, який формується із активів, рухомого та нерухомого майна. Для повноцінного користування власністю акціонерне товариство повинно прийняти її від державного підприємства, якою була Укрпошта до корпоратизації. Після підписання цього документу Укрпошта за згодою з акціонерами, наглядовою радою, а поки вона не сформована – з Міністерством інфраструктури України, може розпоряджатися своїм майном з найбільшою користю – здавати його в оренду, продавати, проводити інші необхідні операції», – зазначив Ігор Смілянський.

Загальна вартість майна, переданого як внесок до статутного фонду ПАТ «Укрпошта», складає 6 518 597 тис. грн.ВСІ Новини