Для людей
з вадами зору

    Новини    10 Серпня 2017, 11:00
Версiя для друку


Протягом трьох місяців Укрзалізниця може отримати нового керівника, - Володимир Омелян

10 Серпня 2017, 11:00

Підготувати та провести відкритий конкурс на нового Голову правління Укрзалізниці можливо за три місяці. Про це 9 серпня 2017 року в ефірі «24 каналу» заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Суспільству вживлюється думка, що реформи – це надзвичайно складно і тому їх треба робити довго. Як наслідок – відчуття, що влада боїться реформ. І такі напівпризначення (тимчасова зміна керівника УЗ) - показник того, що ніхто не хоче робити проривних рішень, докорінно міняти систему. Наскільки довгим буде це тимчасове рішення? Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству економічного розвитку, яке відповідає за конкурсні процедури, невідкладно розпочати підготовку до конкурсу. Технічно це можливо зробити протягом трьох місяців. Тобто, протягом трьох місяців Укрзалізниця може отримати нового керівника. Чи це буде зроблено в цей термін – я не готовий відповісти однозначно», - зазначив Володимир Омелян.

Міністр наголосив, що залізниця повинна нарешті отримати якісне і незалежне керівництво: «Коли призначали пана Балчуна, і для мене його якість роботи була очевидна після першого місяця перебування на посаді, я публічно сказав, що не хочу, щоб українську мафію поміняла польсько-українська. Тепер, коли закінчилася балчуніада, надзвичайно важливо не отримати ситуацію, коли Балчун №2 замінить Балчуна №1. Бо це величезна державна компанія, вона формує 5% ВВП країни, вона безпосередньо впливає на бізнес і на людей. Тут критично необхідно мати якісного керівника, а також прозору політику, зрозумілу для усіх гравців на ринку».ВСІ Новини