Для людей
з вадами зору

    Новини    29 Вересня 2018, 14:26
Версiя для друку


З 1 жовтня розпочинається подача в електронному вигляді електронної анкети учасника конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на 2019 рік

29 Вересня 2018, 14:26

27 вересня 2018 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулося чергове засідання Конкурсної комісії для проведенняконкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ.

Під час засідання був сформований остаточний перелік перевізників, які надіслали лист-повідомлення про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ серед українських перевізників на 2019 рік.

Перелік перевізників можна подивитись за посиланням.

Крім того, члени Комісії погодили план дій щодо проведення другого етапу подання документів на участь у конкурсі, а саме подача в електронному вигляді електронної анкети учасника конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на 2019 рік.

Прийом електронних анкет відбуватиметься по аналогії з минулим роком.

НАГАДУЄМО! Прийом електронних анкет відбувається виключно з електронних адрес, що були вказані перевізниками в їх листах-повідомленнях. Анкети, що надійдуть з інших поштових адрес прийматися до участі у конкурсі не будуть.

Електронні анкети надсилаються в форматі Excel на електронну адресу ekmt2019@mtu.gov.ua Виключно на цю адресу.

Анкети приймаються з 01.10.2018 до 31.10.2018 (включно).

Для зручності, як і в минулому році, на сайті Міністерства інфраструктури створено можливість формування та подання електронних анкет за допомогою онлайн сервісу, який добре зарекомендував себе під час прийому анкет у 2017 році.

Онлайн сервіс доступний за посиланням http://truck.docsmatic.com/ є безкоштовним

Доступ до нього надається за логіном та паролем. Де Логін – це вказаний Вами у листі-повідомленні Код ЕДРПОУ вашого підприємства, а пароль – це електронна адреса Вашого підприємства, вказана Вами у листі-повідомленні. Для тих, хто використовував онлайн сервіс в минулому році, Логіни і паролі залишаються незмінними.

Покрокова інструкція з використання цього онлайн сервісу викладена в Відео інструкції з детальним роз‘ясненням кожної дії перевізника.

Протягом часу прийому анкет на сайті Міністерства інфраструктури України розміщатиметься перелік анкет, що подані на конкурс.

Шаблон електронної анкети Excel можна отримати за посиланням.

Також повідомляємо, що ви можете вносити зміни до створеної анкети протягом всього терміну прийому електронних анкет. Однак кожного разу після внесення змін до створеної в онлайн сервісі анкети, оновлену електрону анкету потрібно повторно надсилати на електронну адресу ekmt2019@mtu.gov.ua.

Довідкові телефони з питань прийому електронних анкет:

(044) 351-41-85, 351-41-86, 524-95-29, 524-95-32.

Інформація про подані електронні анкети від перевізників учасників конкурсу.ВСІ Новини