Для людей
з порушенням зору

    Новини    6 Березня 2020, 10:33
Версiя для друку


Укрзалізниця має запропонувати адекватне рішення щодо відновлення роботи малодіяльних станцій, - Владислав Криклій

6 Березня 2020, 10:33

Укрзалізниця має запропонувати адекватне рішення щодо відновлення роботи малодіяльних станцій та зняття обмежень планування та виконання перевезень вантажів з/до цих станцій найближчим часом. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 6 березня 2020 року.

Міністр інфраструктури відзначив, що до Міністерства інфраструктури надходять численні скарги та звернення підприємств, місцевих та центральних органів виконавчої влади, народних депутатів, в яких зазначається про обмеження планування перевезень вантажів з/до «малодіяльних» станцій. Це призводить до значних негативних наслідків для малого та середнього бізнесу та  соціального напруження у регіонах розташування таких станцій.

«Оптимізація роботи Укрзалізниці, зокрема, визнання станцій малодіяльними,  має відбуватись на підставі об’єктивних розрахунків. Якщо після закриття станцій витрати на їх утримання продовжують залишатись високими, а місцевий бізнес  позбавляється можливості транспортування вантажів та говорить про введення додаткової плати на обслуговування, є питання до ефективності подібних рішень і до їх корупційної забарвленості. 11 березня  питання відновлення роботи малодіяльних станцій ми розглянемо разом з менеджментом УЗ», - зазначив Владислав Криклій.ВСІ Новини