Для людей
з вадами зору

    Новини    24 Лютого 2017, 17:47
Версiя для друку


Українсько-угорські взаємини є прикладом успішної двосторонньої співпраці в інфраструктурі, - Володимир Омелян

24 Лютого 2017, 17:47

Українсько-угорські взаємини є прикладом успішної двосторонньої співпраці в інфраструктурі. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Міністром національного розвитку Угорщини Міклошем Шестаком, яка відбулась 24 лютого 2017 року в Міністерстві інфраструктури України. В заході взяв участь Надзвичайний і повноважний посол Угорщини Ерно Кешкень, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, представники Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор».

Під час зустрічі особливу увагу було приділено питанням розвитку прикордонної інфраструктури, спільній реалізації інфраструктурних проектів, а також посиленю співпраці в залізничній сфері та в галузі автомобільних вантажних превезень.

Міністр інфраструктури України наголосив, що українсько-угорські взаємини є прикладом успішної двосторонньої співпраці: «Один із показових прикладів – успішна робота авіакомпанії WizzAir, яка поступово розширює свою присутність в Україні. Сподіваюсь, що ми зможемо поглибити співробітництво і в інших сферах, зокрема, в залізничній та в сфері автомобільних перевезень». 

Угорська сторона висловила готовність допомогти Україні запустити швидкісний потяг (200-220 км/год) за напрямком Будапешт-Мукачево з подальшим продовженням до Львова.

Міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак запросив Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна здійснити візит до Угорщини.ВСІ Новини