Для людей
з порушенням зору

    Накази Мінінфраструктури    20 Серпня 2004 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом

757     20 Серпня 2004 року

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                           20.08.2004                                                               № 757

 

 

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
31 серпня 2004 р.
за № 1075/9674

 

 

Про впорядкування системи оформлення,

видачі, використання та обліку дозволів на

міжнародні перевезення пасажирів і вантажів

автомобільним транспортом

 

Згідно з Законом України "Про автомобільний транспорт" та з метою подальшого впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку та Порядок проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту , що додаються.

{Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства інфраструктури № 239 від 19.04.2013}

{Пункт 2 виключено на підставі Наказу Міністерства інфраструктури № 520 від 17.08.2012}

2. Державному департаменту автомобільного транспорту (Закірову Є.О.) та Службі міжнародних автомобільних перевезень (Танцюрі Є.В.):

2.1. Забезпечити погодження цього наказу з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва і подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Після державної реєстрації цього наказу довести його до відома підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов'язана з організацією міжнародних перевезень пасажирів та вантажів.

3. Створити Комісію з питань аналізу ефективності використання українськими перевізниками дозволів, розгляду виявлених порушень, вироблення заходів впливу на порушників. Склад Комісії затверджується наказом Міністерства інфраструктури України.

{Пункт 3 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства інфраструктури № 520 від 17.08.2012}

4. Вважати такими, що втратили чинність, накази Міністерства транспорту України від 4 червня 2002 року № 352 "Про спрощення проїзду територією України транспортними засобами, які перетинають державний кордон", від 26 вересня 2003 року № 746 "Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом" та від 11 березня 2004 року № 198 "Про внесення змін до порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Кроля С.С.

 

Т.в.о Міністра

В.В. Корнієнко

 

Порядок оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку та Порядок проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту

Додаток 1ВСІ Накази Мінінфраструктури