Для людей
з порушенням зору

    Накази Мінінфраструктури    16 Серпня 2016 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про затвердження Комплексного плану діяльності Міністерства інфраструктури України з реалізації імплементаційних заходів на ІІ півріччя 2016 року

285     16 Серпня 2016 року

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.08.2016                                                               № 285

 

Про затвердження Комплексного плану

діяльності Міністерства інфраструктури України

з реалізації імплементаційних заходів на ІІ півріччя 2016 року 

 

Відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 № 847-р «Про  імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони»

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Комплексний план діяльності Міністерства інфраструктури України з реалізації імплементаційних заходів на ІІ півріччя 2016 року (далі – Комплексний план діяльності), що додається.

2. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України, структурних підрозділів апарату Мінінфраструктури, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінінфраструктури, забезпечити виконання Комплексного плану діяльності та щомісяця до 5 числа надавати до Департаменту міжнародного співробітництва за формою згідно з додатком до цього наказу звіт про стан виконання заходів Комплексного плану діяльності, за винятком тих заходів, виконання яких заплановано після прийняття відповідних законів України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Довганя В.М.

 

Міністр                                                                                                    В. Омелян

 

Комплексний план діяльності Міністерства інфраструктури України з реалізації імплементаційних заходів на ІІ півріччя 2016 року

ДодатокВСІ Накази Мінінфраструктури