Для людей
з порушенням зору

    Новини    19 Травня 2017, 15:04
Версiя для друку


Відбулося Шосте засідання українсько-французької Робочої групи з питань транспорту

19 Травня 2017, 15:04

19 травня 2017 року в м. Київ відбулося Шосте засідання українсько-французької Робочої групи з питань транспорту. Українську делегацію очолив заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань. Французьку делегацію очолив Олів'є Робіне - директор з питань міжнародного співробітництва Міністерства охорони навколишнього середовища, енергетики та моря Французької Республіки.

Сторони обговорили стан та перспективи розвитку українсько-французького співробітництва в галузі транспорту та інфраструктури. Українська сторона презентувала стан реформ в транспортній галузі та запросила французьку сторону до реалізації інвестиційних проектів в Україні.

Українська сторона висловила зацікавленість в залученні досвіду фахівців залізничної галузі Франції щодо подальшого розвитку залізничної інфраструктури України, будівництва нового рухомого складу у тому числі із застосуванням системи зміни ширини колії для рухомого складу. Французька сторона розгляне можливість експертно-консультаційної допомоги та сприятиме залученню коштів Європейського Союзу для отримання технічної допомоги в реалізації проекту щодо системи зміни ширини колії в Україні.

Українська сторона поінформувала про проведення активної роботи з розвитку комбінованих/мультимодальних перевезень в напрямку Європа – Азія з використанням транспортної інфраструктури України, зокрема в рамках діючих транспортних коридорів визначених мережею TEN-T.

З метою залучення вантажопотоку сторони погодилися вживати всіх необхідних заходів шляхом створення конкурентоспроможних умов виконання перевезень в даному напрямку, скорочення термінів доставки, створення цифрових інформаційних ресурсів, проведення інформаційної роботи з вантажовласниками та вантажовідправниками.

Сторони обмінялися пропозиціями щодо активізації співробітництва в сфері морського та річкового транспорту. Українська сторона висловила зацікавленість в залученні досвіду, експертної та консультаційної допомоги французької сторони до процесу актуалізації Стратегії розвитку морських портів України до 2038.

Українська сторона проінформувала французьку сторону про реформи в галузі внутрішнього водного транспорту України з метою підвищення конкурентоспроможності транспортної системи України та залучення інвестицій в її розвиток.

У ході обговорення актуальних питань українсько-французького співробітництва у сфері дорожнього господарства, Українська сторона презентувала стратегію розвитку дорожньої галузі України. Сторони проаналізували проведені роботи французькими компаніями та дійшли згоди щодо подальшого залучення французьких будівельних компаній до виконання робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту доріг в Україні.ВСІ Новини