Для людей
з порушенням зору

    Новини    29 Серпня 2017, 16:47
Версiя для друку


Ми будемо раді вітати Hutchison Ports цього року в Україні, - Володимир Омелян

29 Серпня 2017, 16:47

Ми будемо раді вітати компанію "Hutchison Ports" цього року в Україні. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з Головним виконавчим директором компанії "Hutchison Ports" Клеменсом Ченгом, яка відбулась 29 серпня 2017 року.
Володимир Омелян наголосив, що Україна стає відкритішою для іноземного інвестора: "Вчора ми підписали меморандум із компанією "BUNGE", яка інвестуватиме у розвиток інфраструктури Миколаївського порту. Сьогодні ми вітаємо в Україні найкращу авіакомпанію світу - "Qatar airways". Сподіваюсь, вже до кінця року ми зможемо привітати і одного з найбільших світових портових операторів - Hutchison Ports" в Україні".

За словами Володимира Омеляна, захід світових компаній - маркер для великого міжнародного бізнесу щодо того, що інвестиції в Україну - це надійно і безпечно. "Крім того, це можливість для України зробити не крок, а стрибок у розвитку транспортного сектору, залучити вантаж, перейти на новітні технології та нову філософію ведення бізнесу", - додав міністр інфраструктури.ВСІ Новини