Для людей
з порушенням зору

    Новини    19 Жовтня 2017, 15:01
Версiя для друку


Володимир Омелян провів зустріч з керівництвом Міжнародної асоціації мостів, тунелів і магістральних доріг

19 Жовтня 2017, 15:01

19 жовтня 2017 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч із виконавчим директором Міжнародної асоціації мостів, тунелів і магістральних доріг (IBTTA) п. Патріком Джонсом.

Сторони обговорили можливості двосторонньої співпраці, зокрема, щодо реалізації концесійних проектів у сфері будівництва доріг, мостів та тунелів.

«Наша мета – через відновлення доріг, мостів, через розвиток інфраструктури побудувати сильну країну. Залучення іноземних компаній, від консультування до спільної реалізації проектів, - це можливість логістично та транспортно поєднати Україну з країнами ЄС та прогресивним світом», - заявив Володимир Омелян.

За його словами, понад 60% мостів та тунелів в Україні значно перевищили граничний термін експлуатації і потребують ремонтів або заміни: «Ми активно відновлюємо автошляхи і мости. Це – наше головне завдання на поточний, наступний рік та на декілька років вперед. Але якщо ми говоримо стратегічно, то концесія – перспектива, яку ми маємо наближати вже сьогодні. Адже концесійні проекти – звична практика для країн ЄС, США та багатьох інших держав. Ми готуємося до реалізації перших концесійних проектів у сфері дорожнього будівництва, але залізниця та портова галузь також є серед наших пріоритетів. І, звісно, я би вітав американські компанії в Україні, які працюють у кожній з цих сфер, бо світові компанії в Україні – це найкраща промоція країни у міжнародному бізнес-середовищі».

Сторони домовилися про направлення до України експертів Міжнародної асоціації мостів, тунелів і магістральних доріг з метою вивчення перспектив для співробітництва.

Також Володимир Омелян та Патрік Джонс висловили готовність підписати двосторонній Меморандум про взаєморозуміння, на основі якого будуватиметься подальша співпраця.ВСІ Новини