Для людей
з порушенням зору

    Новини    31 Жовтня 2017, 15:31
Версiя для друку


Україна – частина нового Шовкового шляху, - Володимир Омелян

31 Жовтня 2017, 15:31

З першого листопада 2017 року закладено нитку графіку поїзду №1319/1320 по транзитному маршруту через Україну в рамках Нового Шовкового шляху. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За словами Міністра, потяги складатимуться з 57 платформ під універсальні контейнери. Китайська сторона узгодила нитку графіку поїзда, який буде проходити через територію України (Чоп, Мостиська) з Чженчжоу в напрямку Словаччини, Польщі та Угорщини. Володимир Омелян також наголосив, що Міністерство активно працює із Держрезервом України з метою наповнення поїздів вантажами, а також посилюють координацію з метою налагодження експорту українських товарів до Китаю.

Володимир Омелян підкреслив, що це початок великого процесу з повернення України до ліги світових держав-транзитерів: «Зниження портових тарифів і зборів, розширення прямого сполучення з країнами ЄС, модернізація інфраструктури із подальшою інтеграцію української транспортної системи до європейських і транс‘європейських транспортних коридорів - комплекс заходів, який поверне Україну до ліги світових держав-транзитерів».ВСІ Новини