Для людей
з порушенням зору

    Новини    7 Листопада 2017, 17:35
Версiя для друку


Для розвитку регіональних аеропортів критично важливим є залучення бюджетних авіакомпаній, - Володимир Омелян

7 Листопада 2017, 17:35

Для розвитку регіональних аеропортів критично важливим є залучення бюджетних авіакомпаній. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час наради із керівниками аеропортів та представниками органів місцевої влади, яка відбулась 7 листопада 2017 року в Міністерстві.

«Розширення сегменту доступних авіаперевезень є запорукою  розвитку авіаційної галузі. Лоу-кости чи авіакомпанії, які готові працювати в низькому ціновому сегменті, - ключові фактори, які стимулюватимуть розвиток регіональних аеропортів, а також супутньої транспортної інфраструктури в Україні. Лоукости – це не  трагедія для аеропорта, а шанс наростити обсяги перевезень, збільшити надходження від неавіаційної діяльності, поліпшити туристичну привабливість регіону і, як наслідок, стимулювати його економічний розвиток», - підкреслив Міністр інфраструктури України, - «Світ сконцентрований, у першу чергу, на дешевих, якісних і швидких послугах. Це – майбутнє не тільки для центральних аеропортів України. Сподіваюся, не лише «Бориспіль» буде хабом, але буде і низка інших регіональних аеропортів, які також претендуватимуть на таку роль».

Володимир Омелян наголосив, що стратегія розвитку регіональних аеропортів передбачає державну підтримку: «Держава готова підтримати. В цьому році Уряд України прийняв рішення про виділення фінансування для реконструкції злітних смуг  трьох регіональних аеропортів: Чернівецького, Вінницького і Одеського. Сподіваюсь, ця практика буде продовжена і в наступних роках. Багато місцевих громад вже закумулювали достатній ресурс для того, щоб самостійно відремонтувати злітні смуги, забезпечити необхідні умови для відновлення повноцінної роботи аеропортів».

Міністр інфраструктури також наголосив на необхідності розвитку мультимодальних транспортних перевезень.ВСІ Новини