Для людей
з порушенням зору

    Новини    29 Листопада 2017, 17:19
Версiя для друку


Міністерство інфраструктури розробило план заходів щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури, - Юрій Лавренюк

29 Листопада 2017, 17:19

З метою забезпечення кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури Міністерство інфраструктури створило Державне підприємство «Центр систем безпеки та інформатизації». Про це заявив заступник Міністра інфраструктури під час участі у Міжнародному круглому столі «Роль та місце спеціальних служб у захисті об’єктів критичної інфраструктури», організованому ОБСЄ та Службою безпеки України. У заході взяв участь Голова представництва ЄС в Україні пан Хьюг Мінгареллі, а також представники РНБО,  Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Національного інституту стратегічних досліджень.

Юрій Лавренюк зазначив, що практично всі інфраструктурні об’єкти, які знаходяться у власності і використанні підвідомчих Міністерству  підприємств, служб та відомств, можна віднести до об’єктів критичної інфраструктури, і саме Міністерство  відповідає за стале та безперебійне функціонування цих підприємств.

«Наша держава знаходиться у стані війни і стандартні підходи до захисту критичної інфраструктури не підходять. За ініціативи Міністра інфраструктури Володимира Омеляна в рамках реформи державної служби, в Міністерстві створено генеральний директорат цифрової інфраструктури. Окрім того, створено нове Державне підприємство «Центр систем безпеки та інформатизації», яке буде займатись кібербезпекою та іншими напрямами захисту критичної інфраструктури», - підкреслив Юрій Лавренюк.

Створене підприємство буде здійснювати координацію та реалізацію політики, яку формує Міністерство у сфері захисту критичної інфраструктури (пожежно-техногенна безпека, фізична охорона і оборона об’єктів критичної інфраструктури та кіберзахист).

Крім того, Міністерство інфраструктури планує створення сучасного  потужного галузевого центру кібербезпеки та захисту інформації та оперативного реагування на кіберінциденти (CSIRT-Computer Security Incident Response Team). Галузевий центр буде працювати на базі новоствореного державного підприємства.

 



ВСІ Новини