Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Квітня 2018, 11:04
Версiя для друку


Судно «Рута» має бути повернуто у державну власність, - Юрій Лавренюк

12 Квітня 2018, 11:04

11 квітня 2018 року під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка відбулась нарада щодо вирішення питань, пов’язаних з арештом українського судна «Рута».

Юрій Лавренюк повідомив, що судно «Рута», яке знаходиться на балансі ДП «Одеський МТП», було арештовано у територіальних водах Лівії 28 квітня 2017 року. З 2005 року судно передано компанії-фрахтувальнику «Manchester Shipping S.A.». За рішенням Морської арбітражної комісії при ТПП України від 23.09.2014 року  компанію «Manchester Shipping S.A.» зобов’язано повернути судно «Рута» до ДП «Одеський МТП».

Постановою Державної виконавчої служби від 24.11.2017 року судно оголошено у розшук. 28.04.2017 року вищевказане судно було затримане у територіальних водах Лівії за підозрою у контрабанді нафтопродуктів.

За інформацією МЗС України, слідство у кримінальній справі, порушеній у Лівії щодо затримання судна, завершено, матеріали передано до Лівійського суду.

Відповідно до Протоколу міжвідомчої наради МЗС, яка відбулась 23.01.2018р., головним координатором заходів щодо звільнення заарештованого судна було визначено ДП «Одеський МТП».

«З метою недопущення втрати державного майна, Міністерство інфраструктури ініціює звернення до посольства Лівії в Україні, а також доручило  ДП «Одеський МТП» розробити план заходів з повернення судна «Рута» у державну власність і можливого механізму компенсації завданих збитків компанією «Manchester Shipping S.A. Судно «Рута» має бути повернуто у державну власність!», - наголосив Юрій Лавренюк.ВСІ Новини