Для людей
з порушенням зору

    Новини    20 Квітня 2018, 16:43
Версiя для друку


Прийняття закону про внутрішній водний транспорт дозволить адаптувати українське законодавство до законодавства ЄС, - Юрій Лавренюк

20 Квітня 2018, 16:43

20 квітня 2018 року заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк взяв участь у круглому столі, присвяченому обговоренню проекту  Закону України «Про внутрішній водний транспорт», який проходив у Комітеті Верховної Ради з питань транспорту.

У заході також взяли участь народні депутати України, представники Міністерства інфраструктури, бізнесу, міжнародні експерти і організації.

Заступник Міністра інфраструктури зауважив, що Міністерство інфраструктури у співпраці із профільними підприємствами галузі, представниками громадськості і бізнесу два роки розробляло вищевказаний законопроект: «Цей законопроект дозволить врегулювати ряд важливих питань галузі. Він чітко структуруватиме систему взаємовідносин на внутрішньому водному транспорті, встановить механізми фінансування, розділить функції Міністерства і Морської адміністрації, спростить процедуру реєстрації суден та надання адмінпослуг, і найголовніше -  він адаптує законодавство України до законодавства ЄС у сфері водного транспорту. Нам вкрай необхідно розвивати перевезення на річках і відкривати ринок».

Юрій Лавренюк наголосив, що законопроект «Про внутрішній водний транспорт» є вкрай важливим і має бути якнайшвидше доопрацьований і внесений на розгляд Верховної Ради.ВСІ Новини