Для людей
з порушенням зору

    Новини    10 Жовтня 2018, 19:44
Версiя для друку


Ефективна транспортна інфраструктура – пріоритет для нашої країни, - Володимир Омелян

10 Жовтня 2018, 19:44

Ефективна транспортна інфраструктура – пріоритет для нашої країни. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян під час виступу на Бізнес Конференції «Британія та Україна: цінності, інтереси, виклики, рішення», яка проходила в рамках Українського Тижня в Лондоні 10 жовтня 2018 року.

Володимир Омелян наголосив, що побудова сучасної та ефективної держави вимагає революційних підходів. «Ефективна транспортна інфраструктура – пріоритет для нашої країни. Саме тому Міністерство інфраструктури України разом із провідними фахівцями галузі розробило Національну Транспортну Стратегію України до 2030 року «Drive Ukraine 2030». Ми прагнемо перетворити Україну на розвинуту, високотехнологічну та інноваційну країну. Цифрова інфраструктура, безпека на транспорті, розвинена інфраструктурна мережа, інтегрована у світові транспортні коридори – ось основні пріоритети роботи Міністерства інфраструктури на наступні 12 років», - підкреслив Міністр інфраструктури.

Очільник Міністерства розповів учасникам конференції, що Національною транспортною стратегією передбачено будівництво 10 автобанів та мережі сучасних автошляхів по всій країні, 50 працюючих аеропортів із 350 напрямками польотів, частка лоукостів в авіаперевезеннях повинна складати більше 50%, повністю електричний громадський транспорт, 100% оновлення рухомого складу Укрзалізниці та побудова високошвидкісної євроколії від український портів Чорноморського басейну в напрямку ЄС, а також розвиток морських портів України та вантажних перевезень річковим транспортом. «Окрім того, окрему увагу буде приділено цифровій інфраструктурі. Всі дороги та залізниця мають бути безпечними та інтегрованими в одну інтелектуальну інформаційну систему. Створюється відповідна інфраструктура для електромобілів. Ми прагнемо, щоб частка електромобілів у загальному обсязі продажу автомобілів складала 50%. Розроблено та запущено проект транспортних інновацій HypeUA, в рамках якого відбуватиметься розвиток новітніх транспортних технологій в Україні, в першу чергу, швидкісної транспортної системи Hyperloop. Наша мета залучити 60 млрд доларів інвестицій у транспортну сферу. Все це забезпечить інтеграцію України у світову економіку та технологічний стрибок у сфері інфраструктури», - зауважив Володимир Омелян.

Він також підкреслив, що Україна відкрита для інвесторів та співпраці: «Ми віримо в проекти, які ми втілюємо. Національна транспортна стратегія України до 2030 року покликана дати цю впевненість інвесторам, що в Україну безпечно і варто інвестувати. Drive Ukraine 2030 є потужним сигналом міжнародним партнерам та інвесторам, що Україна впевнено дивиться у майбутнє і бачить себе важливою частиною світових транспортно-логістичних процесів».ВСІ Новини