Для людей
з порушенням зору

    Новини    22 Листопада 2018, 17:19
Версiя для друку


Волинська область майже на 100 відсотків виконала план з відновлення доріг державного значення, - Володимир Омелян

22 Листопада 2018, 17:19

Волинська область майже на 100 відсотків виконала план з відновлення доріг державного значення.

Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сьогодні, 22 листопада 2018 року, оглядаючи ділянки а/д М-19 після проведення поточного середнього ремонту.

Міністр інфраструктури зазначив, що роботи а/д М-19 здійснювались в рамках реалізації маршрутного принципу ремонту та будівництва доріг, ініційованого Міністерством інфраструктури: «На початку листопада я інспектував відновлену М-19 на Тернопільщині, сьогодні – на Волині. Саме такий підхід ініціювало Міністерство інфраструктури: відновлення дороги на всій протяжності, а не «закопування» грошей в окремі шматки, які ведуть в нікуди. З приємністю хочу відзначити, що Волинська область майже на 100 відсотків виконала план з відновлення доріг державного значення», - підкреслив Володимир Омелян.

Автошлях М-19 є транспортним коридором Балтійське море − Чорне море і важливою частиною Європейського автомобільного маршруту Е85. Ця автомобільна дорога з’єднує Республіку Білорусь і Україну, а також обласні центри Брест та Луцьк, пов’язує між собою великі промислові та адміністративні центри, перетинає ряд доріг державного та місцевого значення. У 2016 році проведено поточний середній ремонт окремих ділянок дороги загальною протяжністю 11,27 км. У 2018 році за рахунок Державного бюджету та коштів «митного експерименту» виконано поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 на ділянках в межах Волинської та Тернопільської областей.

 ВСІ Новини