Для людей
з вадами зору

    Новини    28 Грудня 2018, 14:47
Версiя для друку


Національна академія наук України представила дослідження “Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні”

28 Грудня 2018, 14:47

27 грудня 2018 року Національна академія наук України представила на розгляд Міністерства інфраструктури України науково-технологічне дослідження щодо впровадження технології гіперлуп в Україні “Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні”.

Зокрема, в представленому дослідженні описані питання побудови магнітного підвісу, забезпечення герметичності високошвидкісного наземного транспорту та оцінка аеродинамічних та теплових навантажень.

Співпраця між Міністерством інфраструктури та Національною академією наук України полягає у підготовці науково-технологічного та техніко-економічного досліджень для побудови першої лінії гіперлуп в Україні.

Національна академія наук України є одним із партнерів проекту HypeUA, започаткованого Володимиром Омеляном в лютому 2018 року. Серед інших партнерів проекту можна відзначити Hyperloop Transportation Technologies, Укроборонпром, Інтерпайп, Unit.City, Агентство розвитку Дніпра, Український інститут майбутнього, Південмаш, Каховський завод електрозварювального устаткування.

На початку січня буде представлено повний звіт Національної академії наук України, який стане базисом для побудови тестової лінії гіперлуп.
 
 


ВСІ Новини