Для людей
з порушенням зору

    Новини    31 Січня 2019, 19:05
Версiя для друку


«Укрпошта» і надалі поєднуватиме сучасні бізнес-підходи із соціальною місією, - Володимир Омелян

31 Січня 2019, 19:05

31 січня 2019 року в Міністерстві інфраструктури України відбулась прес-конференція, під час якої Міністр інфраструктури Володимир Омелян представив плани автодорожньої, залізничної, морської та поштової галузей на 2019 рік. У заході також взяли участь: Славомір Новак - керівник Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор», Євген Кравцов -  голова правління АТ «Укрзалізниця», Райвіс Вецкаганс - керівник ДП «Адміністрація морських портів України», Ігор Смілянський -  генеральний  директор  АТ «Укрпошта».

Коментуючи перспективи роботи АТ «Укрпошта» у 2019 році, Володимир Омелян наголосив: «Радий, що «Укрпошта» продовжує поєднувати у своїй діяльності нові бізнес-підходи з соціальною функцією. Маємо в планах цього року комп’ютеризацію сільських відділень, ріст міжнародної доставки, збільшення доходів за основними видами діяльності. Важливо, що саме цього року за підтримки Президента України вперше держава звернула увагу на Укрпошту і виділила першу дотацію у вигляді 500 млн гривень для того, щоб були збережені робочі місця і Укрпошта не несла збитків за виконання своїх соціальних функцій. І цей успішний досвід ми хочемо продублювати для Укрзалізниці з бюджету 2020 року».

Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський зазначив, що компанія планує встановити 1800 комп’ютерів у сільських відділеннях: «Таким чином, буде комп’ютеризовано понад 40% відділень». Також буде збільшено прибуток ід оренди майна.

Підсумовуючи прес-конференцію, Володимир Омелян наголосив: «Можу запевнити, що  це лише основні речі, на яких сконцентрована наша увага. Буде багато приємних зрушень, приємних досягнень. В минулому році ми домовилися з Євросоюзом, а в цьому році почнеться реалізація цієї великої програми включення України в європейську мережу TNT. Для її реалізації передбачено 4,5 млрд євро. Це суттєва допомога до того ресурсу, який ми змогли акумулювати для Дорожнього фонду, Укрпошти, морської галузі і Укрзалізниці. Зрушення є, зміни є, давайте говорити про них об’єктивно». ВСІ Новини