Для людей
з порушенням зору

    Новини    25 Березня 2019, 15:44
Версiя для друку


Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відвідав штаб-квартиру Берегової охорони США у Вашингтоні

25 Березня 2019, 15:44

В рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки, 25 березня 2019 року заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк відвідав штаб-квартиру Берегової охорони США у Вашингтоні.

Заступник Міністра взяв участь у заходах в рамках Міжнародної програми з безпеки портів, на запрошення Капітана Берегової охорони США Мартіна Маллой.

Юрій Лавренюк провів зустріч із контр-адміралом Джоном Надау, помічником коменданта з превентивної політики Берегової охорони США, та ознайомився з основними принципами роботи берегової охорони США, її сучасними практиками та інформаційними системами, які забезпечують ефективну роботу. Більш детальне і практичне ознайомлення із роботою берегової охорони проходитиме на її  базі у місті Кі-Вест, штат Флорида.

Під час зустрічі сторони обговорили розвиток безпеки портів у рамках взаємних зобов’язань Міжнародної програми з безпеки портів, а також можливість обміну найкращими практиками.

«Окрему увагу було приділено питанню отримання технічної допомоги для оснащення морських портів України додатковим охоронним обладнанням. В час агресії з боку Російської Федерації надважливим залишається охорона та безпека наших українських портів, яку ми маємо забезпечити на найвищому рівні», - повідомив Юрій Лавренюк.ВСІ Новини