Для людей
з порушенням зору

    Новини    19 Квітня 2019, 13:22
Версiя для друку


Ми запускаємо перший у Європі арт-потяг ГогольTrain, − Володимир Омелян

19 Квітня 2019, 13:22

Сьогодні, 19 квітня 2019 року, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян взяв участь у презентації ІІ Міжнародного фестивалю StartUp Гогольfest та спільного проекту Гогольfest та Укрзалізниці − ГогольTrain.  У заході взяли участь директор фестивалю сучасного мистецтва «Гогольfest» Максим Демський, програмний директор  «Гогольfest» Анна Басова, креативний директор ГогольTrain Денис Угорчук, куратор театральної програми Андрій Палатний, радник посольства Данії в Україні з питань громадької дипломатії Сергій Матюшенко. 

Володимир Омелян наголосив, що проведення «Гогольfest» у Маріуполі дуже важливе та символічне: «Маріуполь це наш форпост, це той бастіон, який стримує російську навалу. Минулорічний фестиваль став наймасштабнішим культурно-мистецьким заходом поблизу фронту за роки війни. Цьогоріч ми пішли далі. 26 квітня ми запускаємо  перший у Європі арт-потяг ГогольTrain. До Київського вокзалу прийдуть люди, віддаючи шану великому українському письменнику Миколі Гоголю і поїдуть арт-потягом на Маріуполь. Я переконаний, що цей арт-потяг буде подорожувати всією Україною, таким чином її об’єднуючи, даючи сигнал, що код України − це довга велична історія, якій тисячі років і ніщо нас ніколи не переможе», − заявив Міністр інфраструктури України.

Міністр інфраструктури України подякував організаторам фестивалю та проекту з ГогольTrain за креативність, патріотичну позицію і зазначив, що «Гогольfest» є явищем особливою значущості для України: «Це абсолютно успішний проект, який перетворить Україну в туристичну атракцію. На цей фестиваль охоче приїжджає буде багато іноземців, їм цікаво, вони співають українські пісні, куштують українську їжу, вони пізнають Україну. Це найважливіше, щоб Україна не була Terra Incognita, а навпаки приваблювала туристів до себе. І ми, як завжди, починаємо з голови. Це голова Миколи Гоголя, який бунтував Україну, відроджував Україну. Тому мені особливо приємно, що ми це робимо саме в Маріуполі», − підкреслив Володимир Омелян.

Очільник Міністерства повідомив, що нещодавно Уряд України прийняв концепцію туристичного розвитку малих міст, яка покликана відкрити нові можливості для регіонів і передбачає різні заходи, у тому числі фестивалі та атракції.

ГОГОЛЬTRAIN: куди привезе перший арт-потяг ЄвропиВСІ Новини