Для людей
з порушенням зору

    Новини    3 Липня 2019, 16:10
Версiя для друку


Україна заявила в ІМО про незаконну діяльність Російського морського регістру судноплавства в Криму

3 Липня 2019, 16:10

3 липня українська делегація в Міжнародній морській організації (ІМО) поінформувала держави-члени про факти ведення Російським морським регістром судноплавства (РМРС) господарської діяльності на тимчасово окупованій території АР Крим у порушення вимог законодавства України та відповідних резолюцій ГА ООН. Зокрема, це стосується надання суднам послуг конвенційного огляду та сертифікації для подальшої їх реєстрації під прапором РФ, а також надання суднам сюрвеєрських послуг.

Таким чином, будь-які класифікаційні та конвенційні свідоцтва, а також інші документи, що видані після 31 липня 2014 року Російським морським регістром судноплавства на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополь, є недійсними, не створюють жодних правових наслідків та, по своїй суті, мають вважатися незаконними.

Окрім цього, представник України та делегації 30 інших країн-членів ІМО, зокрема Великої Британії, Естонії, Німеччини, Норвегії, США, Фінляндії, Швеції, закликали Росію до негайного виконання наказу Міжнародного трибуналу з морського права та звільнення незаконно захоплених військово-морських кораблів та 24 членів їхніх екіпажів.ВСІ Новини