Для людей
з порушенням зору

    Новини    21 Серпня 2019, 13:55
Версiя для друку


Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу», - Володимир Омелян

21 Серпня 2019, 13:55

Сьогодні, 21 серпня 2019 року, Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу». Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За словами Володимира Омеляна, до сьогодні був відсутній єдиний механізм перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу, що ставило під сумнів правомірність дій контролюючих органів під час встановлення фактів забруднення та розрахунку розміру збитків. Відсутність нормативно-правового акту, який регулює відносини  під час встановлення джерела забруднення  призводить  до негативних наслідків  для морського середовища та шкодять іміджу України, як морської держави та  надійного партнера.

«Отже, прийняття акта забезпечить ефективне виконання міжнародних правових зобов’язань України у сфері охорони навколишнього природного середовища в частині виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, діяльність яких пов’язана з морським та річковим транспортом, торговельним мореплавством та забезпечить чіткий, єдиний, прозорий механізм фіксації факту забруднення та встановлення джерела забруднення», - акцентував очільник Міністерства.

Відтепер визначено чіткий та єдиний механізм перевірки суден, взяття проб води та проведення їх аналізу; встановлено вимоги до процедури їх проведення, а також визначено дії адміністрації морських портів та державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища при встановлені факту забруднення.

  ВСІ Новини