Для людей
з порушенням зору

    Новини    17 Жовтня 2019, 17:15
Версiя для друку


Ми хочемо забезпечити локалізацію виробництва локомотивів в Україні, - Владислав Криклій

17 Жовтня 2019, 17:15

17 жовтня 2019 року Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із представниками великих китайських компаній CRRC та Sinosure. Участь у зустрічі також взяв керівник АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Учасники зустрічі обговорили питання можливої співпраці АТ «Укрзалізниця» з китайським виробником локомотивів - компанією CRRC, а також можливі моделі фінансування потенційного проєкту.

Владислав Криклій зазначив, що для Міністерства інфраструктури та Укрзалізниці надважливо не тільки придбання нових локомотивів, а і локалізація їх виробництва на території України.

«На рівні держави ми зацікавлені у створенні спільного підприємства з іноземними партнерами, яке буде мати локалізацію в Україні. Ми відкриті до співпраці та переговорів. Окрім того, ми також хочемо розбудовувати мережу сервісного гарантійного забезпечення на території України, що в свою чергу дасть позитивний економічний ефект», - зазначив Владислав Криклій.

Євген Кравцов повідомив, що потреби компанії — це придбання не менше 200 локомотивів упродовж наступних семи років, а до 2029 року — до 500 нових електровозів: «Минулого року ми провели наймасштабніше за часи незалежності України оновлення тепловозів. Наразі питання визначення партнера для оновлення електровозів залишається відкритим».

Китайська сторона проінформувала Міністра інфраструктури та представників АТ «Укрзалізниця» про можливі варіанти співпраці та моделі фінансування.ВСІ Новини