Для людей
з порушенням зору

    Новини    11 Листопада 2019, 14:51
Версiя для друку


Ми лібералізуємо повітряне сполучення між Україною та Державою Катар, - Владислав Криклій

11 Листопада 2019, 14:51

11 листопада 2019 року в Міністерстві інфраструктури України відбулась зустріч Міністра інфраструктури Владислава Криклія із Президентом Адміністрації цивільної авіації Держави Катар паном Абдули бін Насера Туркі Аль-Субаей. Участь у зустрічі також взяли голова Державної  авіаційної служби України Олександр Більчук, представники посольства Держави Катар в Україні та Управління цивільної авіації Катару.

В рамках зустрічі між сторонами було підписано Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про внесення змін і доповнень до Угоди про повітряне сполучення.

Владислав Криклій наголосив, що підписання даного Протоколу дозволить лібералізувати умови здійснення регулярних повітряних перевезень між Україною та Катаром.

«Ми лібералізуємо повітряне сполучення між Україною та Державою Катар. Підписання сьогоднішнього протоколу  дозволить розширити доступ авіапідприємств обох країн до ринку авіаперевезень, усуне обмеження щодо кількості виконуваних рейсів, типів повітряних суден, а також пунктів призначення на територіях обох країн», - наголосив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури також зазначив, що укладення Протоколу дозволить забезпечити створення та функціонування надійного правового механізму міжнародного рівня для реалізації й активізації процесу двосторонніх міждержавних звʼязків між нашими державами, сприятиме розвитку співробітництва в галузі авіаційного транспорту, туризму та подальшому розширенню географії польотів авіакомпаній.

У свою чергу пан Абдули бін Насера Туркі Аль-Субаей зазначив, що сьогодні великий день для обох наших країн. Підписання даного протоколу відкриває нові можливості та засвідчує співпрацю наших країн на найвищому рівні. ВСІ Новини