Для людей
з порушенням зору

    Новини    28 Листопада 2019, 14:36
Версiя для друку


У 2020 фінансування Львівської області заплановано у розмірі 2,3 млрд. гривень, з яких 1,1 млрд. піде на дороги місцевого значення - Владислав Криклій

28 Листопада 2019, 14:36

28 листопада 2019 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій перебуває із робочим візитом у Львівській області. В рамках візиту Міністр проінспектував дорогу Т-14-16 Львів-Путосмити-Меденичі.

Владислав Криклій зауважив, що темпи будівництва мають бути швидшими: «За 4 роки було побудовано тільки 37 кілометрів дороги, в той час, коли у нас є такі чудові проєкти як дорога життя, коли за 68 днів ми збудували 134 кілометри. І це власне демонструє те, як мозаїкою будувалися ці дороги і не завершували проєкти до кінця». Міністр інфраструктури зазначив, що завершення даного проєкту є дуже важливим, оскільки він йде в напрямку Східниці і Трускавця та дозволить розвантажити трафік, який йде до/з Львова, приблизно на 7-8 тисяч автівок щодня. За його словами, орієнтовна сума, яка необхідна для завершення цього проєкту складає 310-320 млн грн.

Владислав Криклій також зауважив, що ситуація, коли відсоток виконання робіт по дорогам державного значення в області складає 93%, а по дорогам місцевого значення – 63%, є незадовільною.

«Хочу нагадати, що у нас амбітна мета на наступний рік - це відбудова 4000 кілометрів доріг державного і місцевого значення. І я хочу, щоб це було не тільки на паперах і словах, а ми могли бачити на якісних дорогах. 1 березня наступного року ми розпочнемо велике будівництво доріг. Доріг, подібних дорозі життя Маріуполь-Запоріжжя, дуже-дуже багато», - зазначив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури також повідомив, що в наступному році фінансування по Львівській області заплановано у розмірі 2,3 млрд гривень, з яких 1,1 млрд. піде на дороги місцевого значення, а загалом сума фінансування Дорожнього фонду, з урахуванням певних змін, складає 66 млрд. гривень: «Це рекордна сума, але цього замало, тому що у нас 155 тисяч кілометрів доріг місцевого значення. Ми активніше будемо працювати з міжнародними фінансовими організаціями для того, щоб залучати додатковий ресурс і щоб ми могли паралельно працювати як за рахунок бюджетного фінансування, так і за рахунок фінансування з міжнародних фінансових організацій. Це дозволить нам працювати постійно в турборежимі, а не маленькими спринтами».ВСІ Новини