Для людей
з порушенням зору

    Новини    12 Грудня 2019, 13:09
Версiя для друку


Переходимо від планів до практичних змін, - Наталія Форсюк

12 Грудня 2019, 13:09

11 грудня 2019 року відбулась Міжміністерська технічна нарада щодо реформи управління циклом інфраструктурного проєкту в Україні.

Участь у нараді під головуванням заступника Міністра інфраструктури Наталії Форсюк взяли  представники Міністерства фінансів, Міністерства розвитку громад і територій, Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства,  Представництва ЄС в Україні та проєкту «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проекту».

Заступник Міністра інфраструктури Наталія Форсюк зазначила, що спільна робота, проведена завдяки допомозі партнерів з ЄС дає можливість перейти до практичної реалізації напрацювань: «Переходимо від планів до практичних змін: розроблено методики пріоретизації інфраструктурних проектів, методику їх оцінки та методику моніторингу виконання проектів. Проект надасть технічну допомогу у розробці типових договорів на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг, візьме участь у роботі над примірною тендерної документацією для дорожнього господарства та у розробці дерегуляційних актів».

Плану дій для реформування управління циклом інфраструктурних проєктів в Україні - стратегічний документ, розроблений Міністерством інфраструктури України у рамках консультацій з проєктом МЦІП, який фінансується ЄС.  Реалізація цього плану дозволить  провести оновлення методів та стандартів моніторингу і оцінки поточних чи завершених  інфраструктурних проектів в рамках планування та реалізації поточних та майбутніх інвестиційних проектів.

Фото – ЦТСВСІ Новини