Для людей
з порушенням зору

    Новини    19 Грудня 2019, 09:16
Версiя для друку


Узгоджено зміст угоди про визначення умов використання повітряного простору Словацької Республіки в міжнародному аеропорту Ужгород, - Владислав Криклій

19 Грудня 2019, 09:16

Узгоджено зміст угоди про визначення умов використання повітряного простору Словацької Республіки в міжнародному аеропорту Ужгород. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій 18 грудня 2019 року за підсумками двосторонніх переговорів.

17 та 18 грудня 2019 року між делегацією України та делегацією Словацької Республіки відбулися двосторонні переговори з узгодженням тексту проєкту Міжурядової Угоди про визначення умов використання визначеної частини повітряного простору Словацької Республіки стосовно надання послуг повітряного руху визначеним українським постачальником аеронавігаційних послуг в міжнародному аеропорту Ужгород.  

Українську сторону очолив Андрій Галущак - Державний секретар Міністерства інфраструктури, Словацьку сторону - Маріо Немет - Генеральний директор Директорату цивільної авіації Міністерства транспорту і будівництва СР.

 Сторони постатейно обговорили положення Угоди та дійшли згоди щодо редакції проєкту Угоди.

Для підписання посадовими особами, призначеними відповідними урядами, Угода підлягає внутрішньодержавним процедурам погодження,  відповідно до процедур офіційного функціонування міжнародних угод, які існують у кожній з країн.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що українська  сторона  максимально швидко забезпечить проходження внутрішньодержавних процедур погодження та сподівається на такі самі дії словацької сторони. Міністр підкреслив,  що під час візиту Президента Словацької Республіки Зузани Чапутовой в Україну 16 вересня 2019 року, Глави наших держав підтвердили необхідність активізації роботи сторін з метою якнайшвидшого укладання відповідної Угоди.ВСІ Новини