Для людей
з порушенням зору

    Новини    22 Січня 2020, 09:59
Версiя для друку


Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зустрівся із представниками Світового банку

22 Січня 2020, 09:59

21 січня 2020 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зустрівся із лідером програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні паном Ель-Хіфнаві Бахером. У зустрічі взяли участь представники профільних підрозділів Міністерства інфраструктури України, Світового банку, АТ «Укрзалізниця» та Команди підтримки реформ.

Сторони обговорили питання залучення міжнародної технічної допомоги для реформи Укрзалізниці та формування в Україні  конкурентного ринку залізничних послуг.

Владислав Криклій проінформував представників Світового Банку, Міністерство інфраструктури активно працює над виконанням Указу Президента України від 8 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформи та зміцнення держави». Комплексом заходів передбачено створення умов для функціонування конкурентного ринку залізничних перевезень в Україні та підвищення ефективності управління, вдосконалення організаційно-правових та економічних засад ринку залізничних перевезень, покращення якості та доступності послуг перевезень залізничним транспортом.

Очільник Міністерства відмітив, що підготовка Укрзалізниці до IPO та відкриття ринку залізничних перевезень  передбачені у плані заходів з реформування залізничного транспорту, затвердженому Кабінетом Міністрів 27 грудня 2019 року.

Окрім цього, сторони відзначили важливість  якнайшвидшого ухвалення Верховною радою України проєкту Закону України «Про залізничний транспорт України» № 1196-1, яким імплементуються 7 директив і 4 регламенти, що передбачені Угодою про асоціацію між Україною і ЄС.

У свою чергу, лідер програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні Ель-Хіфнаві Бахер повідомив, що  залучення міжнародної технічної допомоги є важливим для реформи Укрзалізниці, створення умов для розвитку конкурентного середовища на ринку залізничних перевезень з урахуванням основних вимог законодавства ЄС і кращого світового досвіду.ВСІ Новини