Для людей
з порушенням зору

    Новини    10 Лютого 2020, 15:22
Версiя для друку


Оголошено переможця на розробку проєкту нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ»

10 Лютого 2020, 15:22

Сьогодні, 10 лютого 2020 року, тендерним комітетом ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» оголошено переможця на розробку проєктної документації та проведення її експертизи в рамках будівництва нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ». Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Питання модернізації летовища Дніпропетровськ є гостроактуальним для міста-мільйонника Дніпро, густонаселеної області та величезної навколишньої конгломерації. Нам необхідно відкрити небо над Дніпром. На проєктування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» вже передбачено 1,2 млрд грн. Оновлений аеропорт має стати регіональним повітряним хабом і дати зручне авіаційне сполучення. Сьогодні нарешті оголошено переможця на розробку проєкту нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ». Нова «злітка» повинна бути надійною, зносостійкою та безпечною, здатною приймати сучасні пасажирські літаки», – заявив Владислав Криклій.

Очікувана вартість закупівлі становила 26 млн 514 тис. з ПДВ. Участь у тендері взяло 4 учасники. Пропозиції перших двох учасників були відхилені замовником на підставі невідповідності поданих документів умовам закупівлі.

Міністр інфраструктури України повідомив, що переможцем було визнано ТОВ «ІНСТИТУТ УКРДОРПРОЕКТ», яке запропонувало на 1 млн 979 тис. грн менше від очікуваної вартості закупівлі і тендерна пропозиція якого відповідає технічним вимогам, визначеним у тендерній документації та кваліфікаційним критеріям встановлених замовником закупівлі.

Очільник Міністерства зазначив, що компанія-переможець підтвердила наявність відповідного досвіду та кваліфікованих виконавців, які можуть забезпечити розробку складного технічного проєкту якісно, відповідно до умов технічного завдання на проєктування. Підписання договору відбудеться в термін визначений Законом України «Про публічні закупівлі».

Нагадаємо, попередні два тендери на розробку проєкту на будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» не відбулися через неякісно та не в повному обсязі підготовлену учасниками закупівлі тендерних пропозицій, що не давало змоги замовнику розробки проєкту будівництва визначити переможця.

«Розвиток регіональних летовищ є пріоритетом державної політики Міністерства інфраструктури в авіаційній галузі. У наших найближчих планах модернізація аеропорту в Ізмаїлі та підготовка проєкту для будівництва аеропорту в Мукачево. Люди у регіонах мають отримати зручне та доступне повітряне сполучення як у міжнародному, так внутрішньому напрямках», – наголосив Владислав Криклій.ВСІ Новини