Для людей
з порушенням зору

    Новини    18 Лютого 2020, 10:13
Версiя для друку


Україна поглиблює співробітництво з Катаром у галузі транспортної інфраструктури, – Владислав Криклій

18 Лютого 2020, 10:13

Україна поглиблює співробітництво з Катаром у галузі транспортної інфраструктури. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час двосторонньої зустрічі з Міністром транспорту та комунікацій Держави Катар Джасімом Аль Сулейті сьогодні, 18 лютого 2020 року, у м. Доха (Держава Катар). Зустріч відбулась у рамках робочого візиту Міністра інфраструктури України до Держави Катар для участі у саміті з морської та логістичної діяльності Qatar Maritime & Logistics Summit 2020.

Сторони обговорили досягнення та перспективні напрямки розширення та поглиблення співробітництва в сфері транспортної інфраструктури та міжнародної логістики.

Владислав Криклій підтвердив готовність української сторони до проведення двосторонніх консультацій з метою узгодження проекту Угоди в сфері морського транспорту, а також поінформував, що розпочато процедуру внутрішньодержавного погодження та отримання повноважень на підписання Меморандуму про визнання дипломів/свідоцтв фахівців моряків.

Очільник Міністерства підкреслив, що Україна зацікавлена у залученні катарських компаній до реалізації спільних інвестиційних проектів з розвитку та розбудови транспортної інфраструктури: «Україна поглиблює співробітництво з Катаром у галузі транспортної інфраструктури. Сьогодні на розгляд інвесторів пропонується низка перспективних проектів з розвитку автомобільних доріг, аеропортів, залізниць та поштового сервісу, морських портів. Гарним прикладом для подальшої співпраці є перемога провідної катарської компанії QTerminals у концесійному конкурсі по проекту у морському порту Ольвія. Багатий досвід QTerminals в ефективному управлінні великими портами сприятиме розвитку морської галузі в Україні, а підписання Угоди в сфері морського транспорту та Меморандуму про визнання дипломів/свідоцтв фахівців моряків відкриє нові перспективи», – заявив Владислав Криклій.

Також Міністр інфраструктури України наголосив, що актуальним є розширення географії польотів, зокрема до\з регіональних аеропортів і запропонував розглянути можливість виконання вантажних перевезень.

Міністр транспорту та комунікацій Держави Катар Джасім Аль Сулейті відзначив динамічну співпрацю в авіаційній і портовій сферах, і зазначив, що приділяє особливу увагу інвестиційному співробітництву між Катаром і Україною.ВСІ Новини