Для людей
з порушенням зору

    Новини    3 Березня 2020, 09:53
Версiя для друку


Міністр інфраструктури України Владислав Криклій зустрівся із головним виконавчим директором авіакомпанії Wizz Air Джозефом Вараді

3 Березня 2020, 09:53

02 березня 2020 року Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із засновником і головним виконавчим директором авіакомпанії Wizz Air Джозефом Вараді . У зустрічі також взяли участь очільник Державіаслужби Олександр Більчук і головний фінансовий директор авіакомпанії Wizz Air Джордж Міхалопулос.

Сторони обговорили розвиток авіаперевезень в Україні у міжнародному та внутрішньому сполученні і перспективи розширення присутності компанії Wizz Air на українському ринку.

Владислав Криклій наголосив, що пріоритетними завданнями Міністерства є підвищення доступності авіаподорожей для українців, збільшення пасажиропотоків через аеропорти України та розвиток регіональних летовищ. Стратегічною метою є збільшити частку лоукостів на авіаційному ринку України у поточному році до 45%.

Головний виконавчий директор Wizz Air Джозеф Вараді зауважив, що український ринок авіаперевезень є стратегічно важливим для компанії і Wizz Air опрацьовує плани щодо розширення присутності.  

Владислав Криклій наголосив Джозефу Вараді, що авіаційна галузь Української держави має гарну позитивну динаміку і розширення присутності  Wizz Air сприятиме її розвитку.ВСІ Новини