Для людей
з порушенням зору

    Новини    5 Березня 2020, 14:42
Версiя для друку


Україна підвищила рівень ефективності в організації державної системи контролю за безпекою польотів, – Владислав Криклій

5 Березня 2020, 14:42

Україна підвищила рівень ефективності в організації державної системи контролю за безпекою польотів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій за результатами місії ІCАО в рамках Універсальної програми перевірок контролю за забезпеченням безпеки польотів.

Владислав Криклій повідомив, у період з 25 лютого по 3 березня 2020 року ІCАО провела місію в Україні з метою перевірки стану забезпечення впровадження Стандартів та Рекомендованої практики (SARPs) та дотримання зобов’язань Україною як члена Міжнародної організації цивільної авіації (ІCАО).

«За попередніми результатами Координаційної місії Міжнародної організації цивільної авіації з валідації  Україна підвищила рівень ефективності в організації державної системи контролю за безпекою польотів та управління цією системою. Аудитори місії відзначили значний прогрес порівняно з результатами попереднього аудиту 2017 року у впровадженні в Україні Стандартів та Рекомендованої практики ICAO. Наразі показник ефективної імплементації  відповідає середньоєвропейському та значно перевищує середньосвітовий рівень», – заявив Міністр інфраструктури України.

Координаційна місія Міжнародної організації цивільної авіації з валідації (ICVM) проходила за 8 Областями перевірки в рамках 8 Критичних елементів (CE) державної системи контролю за забезпеченням безпеки польотів:

LEG – основне авіаційне законодавство та нормативні акти цивільної авіації,

ORG – організація цивільної авіації,

PEL – видача свідоцтв авіаційному персоналу та підготовка кадрів,

OPS – виконання польотів повітряних суден,

AIR – льотна придатність повітряних суден,

AIG – розслідування авіаційних подій та інцидентів,

ANS – аеронавігаційне обслуговування,

AGA – аеродроми та наземні засоби.ВСІ Новини