Для людей
з порушенням зору

    Новини    20 Березня 2020, 19:23
Версiя для друку


Міністерство інфраструктури просить українців скористатись пропозиціями авіакомпаній та повернутись до України

20 Березня 2020, 19:23

Міністерство інфраструктури України звертається до громадян, які знаходяться за кордоном.
У зв’язку з карантинними заходами Уряд України робить усе можливе, щоби допомогти нашим громадянам повернутися додому.  У цій надзвичайній ситуації ми маємо об’єднати зусилля.
Міністерство інфраструктури України домовилося з авіаперевізниками про можливість здійснення рейсів за спеціальними цінами. Ці ціни нижчі ніж стандартний тариф, враховуючи, що в напрямку з України такі рейси здійснюються без пасажирів.

Міністерство інфраструктури України звертається до всіх українців, яким потрібно повернутись в Україну, і просить скористатись можливістю вилетіти з країн, де вони перебувають, якомога скоріше.
Найближчим часом в багатьох країнах ЄС передбачається запровадження ще більш суворих карантинних заходів, що фактично може повністю унеможливити здійснення будь-яких пасажирських рейсів.
Авіакомпанії, що долучились до повернення наших громадян в Україну, готові формувати рейси в залежності від кількості пасажирів, які готові ними скористатись.
Ви можете звернутись до таких авіакомпаній:

Sky Up Airlines  - https://skyup.aero/uk/
Sky Up Airlines готова сформувати рейси з аеропортів таких міст: Прага (PRG), Тбілісі (TBS), Стамбул (IST), Барселона (BCN), Тенеріфе (TFS), Мадрид (MAD), Аліканте (ALC), Неаполь (NAP), Ларнака (LCA), Берлін-Тегель (TXL), Париж-Бове (BVА), Стокгольм (ARN), Лісабон(LIS), Вена (VIE), Мюнхен (MUC), Таллінн (TLL), Осло (OSL), Лондон (LGW), Франкфрут (FRA), Ереван (EVN), Цюрих (ZRH), Варшава(WAW), Будапешт (BUD), Малага (APG), Загреб (ZAG).

МАУ - https://www.flyuia.com/ua/ua/home
МАУ готова сформувати рейси з аеропортів таких міст: Ларнака (LCA), Вена (VIE), Дубай (DXB), Амстердам (AMS), Брюссель (BRU), Франкфрут (FRA), Копенгаген (CPH), Стамбул (IST), Берлін (BER), Стокгольм (STO), Гельсінки (HEL).

Також, будь ласка, зверніться до посольств або консульств України в країні, де ви перебуваєте, та повідомте про готовність вилетіти.ВСІ Новини