Для людей
з порушенням зору

    Новини    2 Червня 2020, 15:27
Версiя для друку


Необхідно пришвидшити підготовку проєкту модернізації аеропорту в Дніпрі, - Владислав Криклій

2 Червня 2020, 15:27

Потрібно максимально пришвидшити підготовку проєкту модернізації міжнародного аеропорту в Дніпрі, щоб вже у цьому році розпочати будівельні роботи. На цьому наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час наради щодо за участі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка, голови Державіаслужби Олександра Більчука та голови Укрінфрапроекту Кирила Хом’якова.

“Модернізація аеропорту у Дніпрі – серед наших пріоритетних інфраструктурних проєктів. Тому необхідно максимально пришвидшити підготовку проєкту із забезпеченням якості та всіх технологічних вимог, щоб вже в цьому році розпочати будівельні роботи”, - сказав Владислав Криклій.

Відтак, станом на сьогодні виконано інженерно-геодезичні та інженерно-геологічні вишукування, розроблено та проаналізовано декілька варіантів розміщення штучної злітно-посадкової смуги та основних об’єктів аеродромної інфраструктури, розроблено проєкт генерального плану аеропорту та завершено розробку вертикального планування території. Крім цього, розроблено та затверджено завдання на виконання проєктно-кошторисної документації та відведено у постійне користування 17 земельних ділянок.

Зараз проводяться дослідження стану навколишнього середовища з метою оцінки впливу майбутніх робіт на довкілля. Також триває процедура відведення ще 14 земельних ділянок та проводиться розробка проєктно-кошторисної документації за розділами.

Нагадаємо, що в державному бюджеті на 2020 рік передбачено 100 млн грн на проєктування та модернізацію міжнародного аеропорту “Дніпропетровськ”.

Модернізація планується з доведенням параметрів до забезпечення експлуатації повітряних суден кодової букви “С” без обмежень та з можливістю перспективного подовження злітної смуги для забезпечення експлуатації повітряних суден кодових букв “D” (“Е”).

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii. ВСІ Новини