Для людей
з порушенням зору

    Новини    7 Липня 2020, 16:47
Версiя для друку


Владислав Криклій зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану в Україні Ельмірою Ахундовою

7 Липня 2020, 16:47

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ельмірою Ахундовою сьогодні, 7 липня, у Києві. Сторони обговорили стан справ і перспективи подальшого співробітництва обох країн за різними напрямками.

Владислав Криклій підкреслив, що Україна високо цінить дружні відносини з Азербайджаном і зацікавлена у розвитку взаємовигідної співпраці, зокрема, у сфері торгівлі та транспорту.

Очільник Міністерства позитивно відмітив результати проведення 12-го засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської Комісії з питань економічного співробітництва, яке відбулося 30-31 січня 2020 року в Києві. А також нагадав, що на виконання домовленостей, досягнутих в ході проведення цієї Комісії, на розгляд азербайджанської сторони відомство спрямувало низку інфраструктурних проєктів в галузі транспорту для можливої їх реалізації за рахунок пов'язаного державного цільового кредиту Азербайджанської Республіки. Владислав Криклій підкреслив, що Україна очікує на позитивне рішення азербайджанської сторони та у разі чого готова надати всю необхідну додаткову інформацію щодо цих проєктів.

Міністр інфраструктури зазначив, що Україна висловлює свою зацікавленість у збільшенні кількості дозволів, лібералізації або вільному доступі до ринку послуг автоперевезень і готова провести чергове засідання Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень як в режимі онлайн, так і фактично, щоб у його рамках обговорити це питання.

Також сторони обговорили можливість відновлення прямого регулярного авіаційного сполучення між обома країнами.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини