Для людей
з порушенням зору

    Новини    8 Липня 2020, 14:31
Версiя для друку


Уряд підтримав відстрочку з виплати дивідендів Укрзалізницею, - Владислав Криклій

8 Липня 2020, 14:31

Сьогодні, 8 липня, на своєму засіданні Уряд схвалив розроблений Міністерством інфраструктури законопроєкт щодо забезпечення додаткових економічних гарантій у зв’язку з поширенням COVID-19 та запровадженням карантину, який передбачає надання Укрзалізниці відстрочки з виплати дивідендів до державного бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності за 2018-2019 роки. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Загальнонаціональний карантин, що був запроваджений на території України у зв’язку з пандемією COVID-19, негативно позначився на багатьох сферах економіки. Залізнична галузь – не виключення. З 18 березня цього року були тимчасово зупинені пасажирські перевезення, що очікувано негативно позначилося на чистому прибутку Укрзалізниці. При цьому, компанія мусила повернути пасажирам значні суми коштів за квитки, що були придбані раніше. До 12% скоротилися і обсяги вантажних перевезень через зниження об’ємів виробництва всередині країни та припинення роботи окремих підприємств-вантажовідправників. Девальвація курсу гривні в І-му кварталі також негативно зобразиться на прибутках УЗ. Ми розробили законопроєкт з метою підтримки Укрзалізниці і я вдячний всім членам Уряду за схвалення цього рішення”, - зазначив Владислав Криклій.

Відтак, відповідно до прийнятого рішення про нарахування дивідендів, Укрзалізниця додатково спрямує 60% чистого прибутку за результатами фінансово-господарської діяльності за 2018 рік в розмірі 206,2 млн грн на виплату дивідендів до державного бюджету у строк не пізніше 31 грудня 2020 року. На суму таких коштів, сплачених вчасно, не нараховуватиметься пеня.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини