Для людей
з порушенням зору

    Новини    15 Липня 2020, 13:39
Версiя для друку


Уряд підтримав ратифікацію Протоколу між Україною та Великобританією щодо лібералізації міжнародних автоперевезень, - Владислав Криклій

15 Липня 2020, 13:39

Сьогодні, 15 липня, на своєму засіданні Уряд схвалив проєкт Закону України “Про ратифікацію Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії про міжнародні автотранспортні перевезення” та підтримав прийняття розпорядження КМУ про подання цього Протоколу на ратифікацію Верховною Радою.

Протоколом регламентується виконання перевезень автомобільним транспортом категоріями Євро-5 та вище без дозволів.

“Сьогодні Уряд підтримав прийняття розпорядження Кабінету Міністрів “Про подання на ратифікацію Верховною Радою Протоколу між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії про міжнародні автотранспортні перевезення”. Маю надію, що відповідний проєкт Закону про ратифікацію вказаного Протоколу підтримають і народні депутати. Це надзвичайно важливий крок та перевага українських перевізників серед іноземних колег, у тому числі, європейських, враховуючи процеси, пов’язані з виходом Великої Британії з ЄС. Реалізація даного Протоколу надасть вітчизняним перевізникам нові можливості для здійснення своєї діяльності. Крім того, Україна зможе залучити додаткові вантажопотоки, адже британські перевізники також зможуть виконувати перевезення до України без дозволів”, - прокоментував прийняте рішення Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Разом з тим, очільник Міністерства наголосив, що саме лібералізація міжнародних вантажних автомобільних перевезень та забезпечення українських перевізників достатньою кількістю дозволів є пріоритетом відомства. “ Ми хочемо досягти максимально ліберальних умов виконання перевезень і я щиро вдячний нашим іноземним колегам, які поділяють цю думку”, - додав Владислав Криклій.

Відтак, вже найближчим часом на розгляд Уряд буде направлено відповідний проєкт розпорядження КМУ, яким передбачається ратифікація Протоколу між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Білорусь про міжнародне автомобільне сполучення від 17 грудня 1992 року. Протоколом також передбачається звільнення від дозволів перевезення автомобільним транспортом.

Україна готова розпочати державні процедури для підписання Угоди про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про міжнародні автомобільні перевезення. Вона передбачатиме звільнення від дозволів двосторонні та транзитні перевезення для транспортних засобів Євро-3 та вище, також можливість обміну електронними дозволами для тих категорій, які турецька сторона не готова лібералізувати.

“Активна робота йде над пропозицією Боснії та Герцеговини лібералізувати двосторонні та транзитні перевезення. Наразі відбувається розробка відповідних змін до двосторонньої Угоди і я маю надію, що до кінця року ми зможемо продемонструвати результат”, - підсумував Владислав Криклій.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини