Для людей
з порушенням зору

    Новини    18 Серпня 2020, 08:07
Версiя для друку


4 711 дозволів Республіки Польща та 4 600 транзитних дозволів Республіки Словенія вже доступні для бронювання на Транспортному порталі електронних послуг

18 Серпня 2020, 08:07

Міністерство інфраструктури України інформує  про  отримання та передачу 4 711 дозволів Республіки Польща та 4 600 транзитних дозволів Республіки Словенія для українських перевізників, які вже доступні для бронювання на Транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua.

Також Міністерство інфраструктури України направило додатковий запит на адресу Міністерства індустрії та інфраструктурного розвитку Республіки Казахстан з проханням здійснити обмін додатковими дозволами.

До кінця поточного тижня до України надійдуть додаткові 6 000 універсальних дозволів Нідерландів та 550 універсальних дозволів Іспанії.

Зі свого боку, Міністерство інфраструктури України виражає подяку Посольствам України та всім причетним за сприяння та максимальну допомогу в процесі доставки дозволів до України.

Міністерство інфраструктури України повідомляє, що є попередня домовленість на проведення засідання Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень з Угорщиною, а також розглядається декілька конкретних дат проведення аналогічних засідань з Республікою Польща та Турецькою Республікою.

На додаток повідомляємо, що з метою покращення якості надання послуг з видачі дозволів Укртрансбезпекою змінено графік роботи ПВД «Бориспіль»: м. Бориспіль, вул. Михайла Калмикова (Тельмана) 49.

Починаючи з 14.08.2020, у дні найбільшого навантаження -  п‘ятниця та субота  - обслуговування перевізників у зазначеному ПВД буде проводитись цілодобово.ВСІ Новини