Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    15 Вересня 2020, 16:27
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України

«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за втручання в діяльність залізничного транспорту»
15 Вересня 2020, 16:27

Законопроєктом передбачено посилення відповідальності за приймання промислового металобрухту у фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, для зменшення кількості пошкоджень та крадіжок елементів залізничної інфраструктури та розукомплектування рухомого складу фізичними особами, з метою подальшої їх здачі як металобрухт. Також передбачено виключення за вчинення таких правопорушень адміністративної відповідальності.

Окремо пропонується посилити відповідальність за умисне руйнування або пошкодження шляхів сполучення, споруд на них, рухомого складу або суден, засобів зв'язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан Прийняття Закону сприятиме  підвищення безпеки руху на залізничному та іншому транспорті, покращення ефективності профілактики порушень транспортного законодавства шляхом посилення кримінальної відповідальності за втручання в діяльність залізничного транспорту.

Зауваження та пропозиції до проєкту Закону приймаються протягом місяця від зацікавлених юридичних та фізичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресою: Міністерство інфраструктури України, просп. Перемоги, 14, м. Київ, 01135, Е-mail: m.golovchenko@mtu.gov.uaВСІ Оголошення