Для людей
з порушенням зору

    Новини    18 Вересня 2020, 16:28
Версiя для друку


115 тисяч посилок з ліками доставила Укрпошта від початку квітня, - Владислав Криклій

18 Вересня 2020, 16:28

Сервіс з доставки медикаментів, який запровадила Укрпошта у квітні цього року, набирає обертів. За неповні 6 місяців національний поштовий оператор виконав близько 115 тисяч замовлень із доставки ліків. Найбільшу кількість медикаментів було надіслано у липні – майже 30 тисяч посилок. Лідери за об’ємами доставки у розрізі регіонів – Хмельницька, Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Рівненська та Львівська області.

Такою інформацією поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Укрпошта продовжує дивувати та запроваджувати зручні та сучасні сервіси для наших громадян. Лише за неповні пів року роботи послуги з доставки ліків у відділення або додому, українці замовили близько 115 посилок. Щоденна кількість відправок за цей період зросла більше ніж у 2 рази. У середньому Укрпошта здійснює доставку близько 1000 посилок з медикаментами на день. Радий, що у впровадженні цієї важливої послуги для людей зростає не лише її попит, а й кількість партнерів-аптек з широким асортиментом ліків за доступними цінами. Вдячний всій команді Укрпошти та її керівнику Ігорю Смілянському за реалізацію таких чудових ініціатив для комфорту і здоров’я кожного”, - зазначив очільник Міністерства.

Відтак, за інформацією партнерських мереж аптек, найпопулярнішими медикаментами для доставки через Укрпошту стали препарати для лікування і профілактики серцево-судинних захворювань, заспокійливі, а також парацетамол. У липні-вересні до цього переліку додалися гормональні медикаменти, препарати для лікування шлунково-кишкового тракту та противірусні, що обумовлено початком осіннього сезону.

“Загалом 34% посилок із ліками ми доставили у міста, а 66% – в села та райцентри. Для більшості із віддалених населених пунктів Укрпошта – єдина можливість отримати ліки та ще й за вигідними цінами, які пропонують наші партнерські аптечні мережі. Національний поштовий оператор має майже 11 тис. відділень, які покривають усю території країни, а отже, із запуском послуги – 100% населення отримали можливість придбати ліки за вигідними цінами із доставкою додому”, - відмітив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

На старті послуги з доставки ліків у квітні Укрпошта працювала лише з одним партнером – онлайн-сервісом. Сьогодні ж національний поштовий оператор співпрацює з 50 аптечними мережами та сервісами. Серед них Liki24.com, apteka911.com.ua, apteka24.ua, e-apteka.com.ua, wellnessmedical.com.ua, add.ua, smuzhka.com.ua, zt-zelena-apteka.com.ua, sanitas.ua та інші. Детальні умови доставки розміщені на офіційному сайті Укрпошти за посиланням: https://www.ukrposhta.ua/ua/dostavka-likiv.

Нагадаємо, 23 березня Кабінет Міністрів України схвалив постанову, згідно з якою Укрпошті на рівні з іншими операторами поштового зв’язку дозволено доставляти лікарські засоби та супутні товари. Виключення складають ліки, що потребують особливих умов зберігання або є в переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів чи є сильнодійними та отруйними лікарськими засобами.

Разом з тим, 17 вересня Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт №3615-1 “Про внесення змін до статті 19 Закону України “Про лікарські засоби” щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами”.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини