Для людей
з порушенням зору

    Новини    16 Жовтня 2020, 15:36
Версiя для друку


Ми розглядаємо декілька варіантів співпраці щодо проєкту будівництва високошвидкісних залізниць,- Владислав Криклій

16 Жовтня 2020, 15:36

Міністерство інфраструктури розглядає декілька варіантів співпраці з іноземними партнерами щодо проєкту будівництва високошвидкісних залізниць. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 16 жовтня 2020 року, під час зустрічі з директором представництва компанії Hyundai Corporation в Україні Іль Донг Чангом. Участь у зустрічі також взяв перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович.

Владислав Криклій відзначив, що Україна зацікавлена у співпраці з компанією Hyundai Corporation. Обрання партнера для реалізації проєкту будівництва високошвидкісних залізниць здійснюватиметься на підставі аналізу запропонованих умов, які мають бути вигідними для України. Проєкт вимагає комплексного підходу, зокрема у питаннях фінансування, строків реалізації, можливості підготовки ТЕО за рахунок грантових коштів тощо.

Іль Донг Чанг зі свого боку поінформував про зацікавленість у реалізації інфраструктурних проєктів в Україні. Також під час зустрічі обговорили питання використання рухомого складу на високошвидкісних залізницях та моделі фінансування інфраструктурних проєктів.ВСІ Новини