Для людей
з порушенням зору

    Новини    26 Жовтня 2020, 15:20
Версiя для друку


За минулий тиждень нараховано понад 2,2 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

26 Жовтня 2020, 15:20

За підсумками 19-26 жовтня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено ще понад 20 тисяч транспортних засобів, складено 306 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано більше 2,2 млн гривень плати за перевантаження.

Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Ми продовжуємо здійснювати посилений габаритно-ваговий контроль для захисту наших доріг від руйнування вантажівками. За підсумками минулого тижня Укртрансбезпека у співпраці з Нацполіцією перевірила ще понад 20 тисяч транспортних засобів і нарахувала більше 2,2 млн грн плати за проїзд. Також по всій країні триває робота з облаштування комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”). До кінця року спільно з Укравтодором та Укрінфрапроектом ми обладнаємо більше 40 таких автоматичних «інспекторів» WIM на дорогах, щоб кожен міг подорожувати гарними українськими автошляхами та ніхто їм не шкодив”, - зазначив очільник Міністерства.

Лідери серед регіонів, де нараховано найбільше плати за проїзд за результатами минулого тижня – Одеська, Донецька та Херсонська області. Разом з тим, протягом 19-26 жовтня у порівнянні з попереднім до цього тижнем підвищилися показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) у таких областях: Івано-Франківській, Вінницькій, Донецькій, Луганській, Рівненській, Харківській та Чернігівській.

 ТОП-5 порушників габаритно-вагових норм за 19-26 жовтня:

1. На автодорозі М-14 – авто MAN (перевізник – Хмесшунов В.В.) з перевантаженням на 36%. Загальна вага транспортного засобу склала 54,38 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 7830 євро.

2. На автодорозі Н-12 – авто Volvo (перевізник – Мудрак С.А.) з перевантаженням на 28%. Загальна вага транспортного засобу склала 51,25 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 3192,72 євро.

3. На автодорозі М-06 – авто DAF (перевізник – Петришин М.В.) з перевантаженням на 45%. Загальна вага транспортного засобу склала 57,87 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 609 євро.

4. Біля Янцівського кар’єру у Вільнянському районі Запорізької області – авто МАЗ (перевізник – ТОВ “Маяк”) з перевантаженням на 25%. Загальна вага транспортного засобу склала 49,87 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 123,60 євро.

5. На автодорозі Н-12 – авто DAF (перевізник – Костенко А.А.) з перевантаженням на 18%. Загальна вага транспортного засобу склала 51,94 т при нормі 44 т. Нараховано плату за проїзд – 122,40 євро.

“Відповідальність за порушення габаритно-вагових норм - це ключовий момент у здійсненні ГВК. Верховна Рада розглядає законопроєкт №3743, яким має бути врегульовано це питання. Ми передбачаємо відповідальність як для того, хто везе понад встановлену норму, так і для того, хто відвантажив з порушеннями”, - відмітив очільник Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) Єгор Прокопчук.

Оперативна інформація — на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.ВСІ Новини