Для людей
з порушенням зору

    Новини    2 Листопада 2020, 10:55
Версiя для друку


Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США для швидкої і безперебійної доставки відправлень, - Владислав Криклій

2 Листопада 2020, 10:55

Спільно з авіакомпаніями Авіалінії Антонова та Windrose Airlines Укрпошта запустила програму чартерних рейсів до США для швидкої і безперебійної доставки відправлень. У рамках цієї програми перший літак з посилками Ан-124 “Руслан” приземлився сьогодні у Нью-Йорку.

“Попри карантин і кризу в авіагалузі Укрпошта продовжує піклуватися про своїх клієнтів і вдосконалює доставку пошти закордон. США є однією з ключових країн для українських експортерів. І нова чартерна програма, націлена на доставку поштових відправлень до Америки, не лише дозволить регулярно та зручно без збоїв і транзитів доставляти посилки за океан, а й прибере проблеми з їх затримкою через можливі скасування рейсів”, - прокоментував Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Відтак, за даними Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) у березні глобальні повітряно-пасажирські перевезення різко скоротилися на 54%. Через пандемію та кризу наразі експортним відправленням на 71% складніше дістатися кінцевої країни. Тому Укрпошта розширює кількість партнерів, щоб мінімізувати вплив пандемії на відправлення українців закордон.

Лише перша відправка літаком Ан-124 “Руслан” з вантажною місткістю 650 м³ дала можливість Укрпошті надіслати 125 тис. одиниць поштових відправлень українського малого та середнього бізнесу однією погрузкою. Це 140 млн грн у грошовому еквіваленті. Надалі у партнерстві з авіакомпанією Windrose Airlines компанія щотижня запускатиме літаки різної конфігурації відповідно до потреб українських експортерів.

“З початку карантину попри скасовані авіарейси та закриті кордони ми шукаємо шляхи доставки за кордон, щоб виконати наші зобов’язання та підтримати десятки тисяч українських експортно орієнтованих малих та середніх підприємців. І наші бізнес показники показують, що усі зусилля приносять результати. З початку року ми перевезли 3 млн кг експортних відправлень. Навіть враховуючи той факт, що вартість доставки авіашляхом для нас зросла у 4 рази, наші клієнти цього майже не помітили. Нова чартерна програма з регулярними рейсами дозволить нам забезпечити надійну доставку 75-80% експортних відправлень до США. А разом з пасажирськими авіалініями ми забезпечуємо усі 100%”, - зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Нагадаємо, починаючи з 1 листопада, 250 найбільш завантажених відділень Укрпошти працюватимуть без вихідних. Це дозволить розширити можливості для обслуговування клієнтів та суттєво зменшити черги у відділеннях, що особливо актуально у зв’язку з пандемією COVID-19.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.

 ВСІ Новини