Для людей
з порушенням зору

    Новини    18 Листопада 2020, 16:02
Версiя для друку


Для відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини залучаємо партнерів з МБРР та ЄІБ, - Владислав Криклій

18 Листопада 2020, 16:02

 

Для реалізації проєкту з відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини – «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)» Міністерство інфраструктури України залучає партнерів із Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Азовський та східний регіон залишаються для України одним із пріоритетів відновлення інфраструктури. Відібрані ділянки доріг Луганської області, які будуть оновлені в рамках цього проєкту, були запроєктовані ще у 50-60-х роках минулого століття, і звісно наразі не відповідають фактичному навантаженню та інтенсивності дорожнього руху. Окремі ділянки доріг зі слабкими ґрунтами чи існуючими ураженнями під час експлуатації руйнуються практично щодоби. І це попри війну і розруху, спричинену російською агресією. Вкотре дякую нашим міжнародним партнерам за постійну підтримку України у реалізації таких важливих проєктів та створенні сучасної та якісної інфраструктури для людей. Ми очікуємо підписати відповідні фінансові угоди до кінця року, щоб вже навесні розпочати роботи», - зазначив очільник Міністерства.

За його словами, впровадження цього проєкту сприятиме розбудові інфраструктури Луганщини.  Найважливіше – результати проєкту вже зовсім скоро зможуть відчути на собі мешканці східного регіону, а жителі тимчасово окупованих територій будуть знати, що Україна змінюється і дбає про своїх громадян.

У рамках Проєкту ЗВ на відновлення доріг у Луганській області Україна отримає 65 млн доларів позики від МБРР та 100 млн євро позики від ЄІБ. Вони будуть спрямовані на

капітальний і поточний середній ремонти ділянок автошляхів:

- Н-26 Чугуїв-Мілове;

- Р-66 КПП «Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ;

- Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут.

Всього у рамках вищезазначеного проєкту буде оновлено близько 183 км автошляхів загального користування державного значення в Луганській області.

Нагадаємо, раніше Україна і Світовий Банк домовилися про надання позики у розмірі 65 млн доларів на оновлення дорожньої інфраструктури Луганщини у рамках реалізації нового проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження». Надання цієї позики також погоджено Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Оперативна інформація - на телеграм-каналі https://t.me/vladyslavkryklii.

 ВСІ Новини